Načítám...

Nejen pro truhláře

  1. Titulní stránka
  2. Nejen pro truhláře

Nejen pro truhláře

Výroba polotovarů z LED pásků pro hliníkové profily

Nejen pro výrobce nábytku, osvětlení ap. dodáváme vyrobené "sestavy" podle přání. K požadavané délce LED pásku připájíme požadovanou délku přívodu, spojky na ohyb, spínače a stmívače do profilů atd. Dodáme vhodné typy konektorů nebo svorek či svorkvnic, tak aby byl zákazník schopen jednoduše provést montáž LED pásku do hliníkového profilu a zapojit napájení co nesnažším a bezpečným způsobem, bez nutnosti cokoliv pájet. Pájený spoj je nejspolehlivější z hlediska připojení napájení k LED pásku nebo ke spojování LED pásků obecně. Různé konektory a mechanické spojky mají obvykle tu zásadní nevýhodu, že se nevejdou do běžně používaných Al profilů, a proto je použít nelze. Dotykový spoj je také podstatně méně spolehlivý než pájený. Navíc u LED pásků s krytím proti vodě často vůbec nelze konektory použít.

K LED pásku pájíme černo-červenou nebo bílou dvojlinku (± rozlišeno tvarem žil).

Zadani.jpg

Jak si tyto sestavy objednat?

Chceme to pro vás udělat co nejjednodušší, tak můžete třeba zatelefonovat a my vám to pomůžeme sestavit, aby nic nechybělo, uděláme si poznámky, co a jak chcete, a podle toho vaši zakázku vyrobíme. Je ale potřeba, abyste si vždy předem připravili pro nás co nejvíce informací - zejména potřebné délky LED pásků a přívodů. Vysoce svítivé LED pásky (12V, 120LED/m) jsou obvykle dělitelné po 2,5cm. Volte vždy nejbližší nižší délku.

Příklad: Profil pro LED pásek bude mít délku 79cm, potřebujete tedy LED pásek 77,5cm, protože 79 udělat nejde a 80 už je moc dlouhé.


Úplně optimální je, když nám pošlete nějaký nákres. Může být nakreslen klidně od ruky, naskenujete ho nebo vyfotografujete a elektronicky odešlete e-mailem nebo přímo z mobilu. Když nám něco nebude jasné, obratem zavoláme a doladíme to.